Wybory samorządowe 2006.

Wyniki wyborów do Rady Gminy Poświętne i Wójta Gminy Poświętne.

Liczba uprawnionych do głosowania:  3008
Głosowało:  1558
Głosów ważnych:  1530
Frekwencja Wyborcza  51,8 %

 Informacja o wynikach wyborów na Wójta Gminy Poświętne.

Lp.  Komitet Wyborczy   Nazwisko i imię Liczba głosów   % 
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Kamiński Adam

 254

 16,6
 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Łapiński Witold

 1276

 83,4

* Pogrubionym drukiem zaznaczono kandydata, który będzie wójtem na kadencję 2006 - 2010.
 
Informacja  Gminnej Komisji Wyborczej o wynikach wyborów do Rady Gminy Poświętne.
 
 Lp.  Komitet Wyborczy  Nazwisko i imię  Liczba głosów

Okręg wyborczy nr 1

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Zawadzka Henryka

76

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Siedlecki Aleksander

77

Okręg wyborczy nr 2

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Księżak Andrzej

39

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Gołębiewski Wiesław

46

Okręg wyborczy nr 3

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Szymborski Ryszard  bez głosowania

Okręg wyborczy nr 4

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Perkowski Sylwester  bez głosowania 

Okręg wyborczy nr 5

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Dzierżek Andrzej  bez głosowania

Okręg wyborczy nr 6

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Porowski Henryk

55

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Wróblewski Wiesław

34

Okręg wyborczy nr 7

 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Moczydłowski Tadeusz

 53

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Postęp  Zakrzewska Aniela

44

Okręg wyborczy nr 8
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Wiśniewolski Kazimierz  bez głosowania
Okręg wyborczy nr 9
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Brzozowski Wiesław

40

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Gminy  Perkowski Stanisław

56

 3.  Komitet Wyborczy Wyborców Jedność II  Brzozowski Stanisław

14

Okręg wyborczy nr 10
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Kamiński Tadeusz

69

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Zdrodowski Marek

56

Okręg wyborczy nr 11
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Olędzki Tadeusz

67

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Tokarz Elżbieta

47

Okręg wyborczy nr 12
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Tomaszewski Paweł

73

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Modzelewska Stanisława

19

Okręg wyborczy nr 13
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Zapisek Piotr  bez głosowania 
Okręg wyborczy nr 14
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Klimczuk Zdzisław

42

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Milewski Stanisław

52

Okręg wyborczy nr 15
 1.  Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność  Roszkowski Krzysztof

28

 2.  Komitet Wyborczy Wyborców Dla Dobra Gminy  Świerżewski Jacek

35

 3.  Komitet Wyborczy Wyborców Odnowa w Poświętnem  Raciborski Adam Grzegorz

30

 4.  Komitet Wyborczy Wyborców Dorota  Bruszewska Dorota

26

 
* Pogrubionym drukiem zaznaczono kandydatów, którzy wchodzą w skład Rady Gminy na kadencję 2006 - 2010.
 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Poświętne

Wytwarzający/odpowiadający: Andrzej Suchowierski

Wprowadzający: Andrzej Suchowierski

Data wprowadzenia: 2006-11-21

Modyfikujący: Andrzej Suchowierski

Data modyfikacji: 2006-11-21

Opublikował: Andrzej Suchowierski

Data publikacji: 2006-11-22